DÁTUM UDALOSTI

27.9.2019

MIESTO UDALOSTI

Zlaté Moravce

ČAS UDALOSTI

od 14.00 do 17.00 hod.

BLIŽŠIE INFO

webová stránka

ZLATOMORAVECKÝ JARMOK

PROGRAM

Zlatomoravecký jarmok je už tradične pomyselným začiatkom koncertnej činnosti a umeleckej tvorby pre našu školu.
Tento posledný septembrový týždeň sme povzbudení príjemným jesenným počasím na námestí v Zlatých Moravciach odohrali krásny koncert a spolu s ďalšími účinkujúcimi sme tak otvorili jarmočný program.
Na zlatomoraveckom jarmoku sa nie len hralo a spievalo, svoje zastúpenie tu mal aj náš výtvarný odbor pod vedením pani riaditeľky Mgr. art. Zuzany Mičkeovej a Mgr. Art. Martina Partla. Tento rok si žiaci pripravili pre návštevníkov výrobky z keramiky, tetovanie na telo a tvár, či dekoratívne čelenky z ich vlastnej dielne.
V programe vystúpili a žiakov pripravili pedagógovia Mgr. art. Štefan Jurík, Erika Beňušová Dis.art., Miroslav Žember Dis. art., Mgr.Martin Partl Dis art. Mgr. Tomáš Kečkéš, Ľubica Lastovicová, Dis. art. a Katarína Bošanská, Dis. art., Soňa Meňhertová, Ldo odbor pripravila Mgr. Michaela Borčinová.
Moderátorsky program zastrešila pani zástupkyňa Mgr. Zuzana Molnárová Dis.art.

Žiaci Zara Bánová, Martin Šimor, Šimon Pavkov, Daniela Mihálková, Matúš Valent, Gabriela Laktošová, žiaci účinkujúci v spoločnom speváckom a hudobnom čísle a žiaci účinkujúci v komornej hre.
Gratulujeme ku krásnym umeleckým výkonom a už teraz sa tešíme na budúci jarmok.

 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

GALÉRIA